Menü
Sepetiniz

Basın'da Biz - mazot

24 Ara Çocukluğunda Hayal Edip Çizdiği Yerli Traktörü Üretip Afrika Ülkelerine İhraç Ediyor
Emre 0 1802
Kütahya’nın Domaniç ilçesinde yaşayan iş insanı, çocukluğunda hayal edip çizdiği yerli traktörü üretip Afrika ülkelerine ihraç ediyor. 10 yaşında çizdiği, marka kısmına kendi adını soyadını yazarak hayal ettiği yerli traktörleri üreterek ihracatına başladıklarını söyleyen İş İnsanı Mehmet Şimşeker, iki yıldır Sudan ile görüşme halinde olduklarını v..
25 Kas Yozgatlı Şimşeker'den Tunceli Belediyesi'ne Traktör
Emre 0 3304
Traktör firması Şimşeker A.Ş. sahibi Mehmet Şimşeker, 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü’nde Dersim Belediyesi’ne firmasının üretimi olan Mehmet Şimşeker-Destan markalı traktör hediye etti.Ovacık’ta belediye başkanlığı döneminde tarım üreticilerini ortak yapılarda birleştiren kooperatif tarzı uygulamalarla dikkat çeken Fatih Mehmet Maçoğlu’na yeni başla..
02 Ağu Mehmet Şimşeker Traktör 290 Serisi
Emre 1 11539
Yerli ve Milli Üretim "290 Serisi" Ne Büyük İlgi..
02 Ağu Mehmet Emmi Klibi
02 Ağu Yerli Traktör - Çiftçi Haber / Çiftçi TV
26 Tem Şimşeker - Konya Fuar Canlı / Çiftçi TV
15 Eyl Libya'ya Traktör İhracatı Başladı - İHA
Emre 0 20557
Libya'ya Traktör İhracatıLibya merkezli El Jadidah firması ile arasında resmi temsilcilik anlaşması imzalandı. Kaddafi döneminden bu tarafa Libya'da kullanılan 290 serisi model, efsane traktör olarak biliniyordu. Türkiye'de 1998 yılında üretimi durdurulan 290 serisi Libyalı çiftçilerinden tam not almıştı. Bir tarım ülkesi olan Libya için bu model..
15 Eyl Tunceli Belediyesi'ne Traktör Hediye Etti
Emre 0 13932
DÜNYA Çiftçiler Günü nedeniyle Yozgat´tan Tunceli'ye gelen, traktörüreticisi Mehmet Şimşeker, Tunceli Belediyesi'ne traktör hediye etti. Traktörün motoru hariç tamamen yerli üretim olduğunu ifade eden Şimşeker, 90 bin lira değerindeki traktörü törenle, Tunceli Belediyesi'ne hediye etti. DÜNYA Çiftçiler Günü nedeniyle Yozgat´tan Tunceli'ye gelen, tr..
15 Eyl Milli Traktör Patatesin Anavatanında Tanıtıldı
Emre 1 14790
Milli traktör patatesin anavatanında tanıtıldı MS Traktör Sahibi Mehmet Şimşeker: "Patates çiftçisinin tarlasına uygun traktör ürettik" Uzun yıllar çeşitli traktör markalarının bayiliğini başarı ile yürüten Mehmet Şimşeker, çocukluğunda hayal edip çizdiği traktörü üretmeyi başardı. Şimşeker, Türkiye'nin ilk yerli traktörünü patatesin anavatanı Niğd..
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)
"Kişisel verilerin korunması hakkında aydınlatma metnimizdeki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırıyoruz. Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı ve Kişisel Verilerin Korunması hakkında bilgilendirme metnimizi inceleyebilirsiniz."