Menü
Sepetiniz

Hakkımızda

BİZ KİMİZ ?

Firmamız 1960'lı yıllarda Büyük Babam Mehmet Şimşeker'in ticarî temelleri atması ve Babam Turan Şimşeker'inde çabalarıyla genişleyerek 1990'lı yıllara gelir.

Saygın bir kuruluş olarak 1991-2013 yılları arasında;Massey Ferguson, New Holland,Tümosan,Başak,Mc.Cormick ve Steyr traktörlerinin bayilikleri başarılı bir şekilde yürütülür.Ve bende 3.kuşak olarak Büyük Babam ve Babam'ın tüm bu tecrübelerini hayatımın pusulası hâline getirdim.

10 yaşımda traktör ve kamyon resimleri çizer marka kısmına da sürekli Mehmet Şimşeker yazardım.6 traktör markasının bayiliğini yapmış ancak içlerinden birinin tüm serilerine aşıktım.Çocukluğumda en çok çizdiğim resimde bu modellerdi ve bu modelin sesi,sürüşü,duruşu adeta bana ilham veriyordu.

Sonunda 2014 yılında Mehmet Şimşeker markasını yaratmaya karar verdim ve âşık olduğum seriyi yeniden hayata geçirdim.Şu an itibariyle birden fazla 10.850 km ötede Afrika Ülkesine ihracatlar yapıyor ve her gün her gece kendimizi dahada geliştiriyoruz.Az masraf-çok ürün diyerek; Sâde dizayn,bol yedek parça, çokça ustası olan bu serileri dünya yaşadığı sürece yaşatmak en büyük gayemiz.

"Kişisel verilerin korunması hakkında aydınlatma metnimizdeki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırıyoruz. Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı ve Kişisel Verilerin Korunması hakkında bilgilendirme metnimizi inceleyebilirsiniz."